Themes - Twenty Eleven - en to uk_UA translation catalogue (132 entries)

note: Description of the theme
en: The 2011 theme for WordPress is sophisticated, lightweight, and adaptable. Make it yours with a custom menu, header image, and background -- then go further with available theme options for light or dark color scheme, custom link colors, and three layout choices. Twenty Eleven comes equipped with a Showcase page template that transforms your front page into a showcase to show off your best content, widget support galore (sidebar, three footer areas, and a Showcase page widget area), and a custom "Ephemera" widget to display your Aside, Link, Quote, or Status posts. Included are styles for print and for the admin editor, support for featured images (as custom header images on posts and pages and as large images on featured "sticky" posts), and special styles for six different post formats.
uk_UA: Тема 2011 для WordPress є витонченою, легкою, та адаптивною. Зробіть її своєю з користувацьким меню, зображенням заголовка та фоном — потім перейдіть далі з доступними параметрами теми для світлої чи темної кольорової схем, користувацьких кольорів посилань та трьох варіантів розміщення. Тема Twenty Eleven обладнана сторінковим шаблоном Showcase, який перетворює вашу головну сторінку на вітрину для показу вашого найкращого вмісту, широка підтримка віджетів (бічна колонка, три області підвалу, область віджетів сторінки Showcase) та користувацький віджет "Ephemera" для показу ваших записів, форматованих як Примітка, Посилання, Цитата, або Статус. Включені стилі для друку та для адмін-редактора, є підтримка головних зображень (як користувацькі зображення заголовка в записах та на сторінках, і як великі зображення у вибраних "прикріплених" записах), а також спеціальні стилі для шести різних форматів записів.

note: translators: %s: The post title.
en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
uk_UA: Коментар до &ldquo;%1$s&rdquo;

en: White
uk_UA: Біла

en: Light Gray
uk_UA: Світло-сіра

en: Medium Gray
uk_UA: Середньо-сіра

en: Dark Gray
uk_UA: Темно-сіра

en: Black
uk_UA: Чорна

en: Blue
uk_UA: Синя

note: Template Name of the theme
en: Sidebar Template
uk_UA: Шаблон бічної колонки

note: Template Name of the theme
en: Showcase Template
uk_UA: Шаблон Showcase

en: Tag Archives: %s
uk_UA: Архіви позначок: %s

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk_UA: Наступне <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
uk_UA: <span class="meta-nav">&larr;</span> Попереднє

en: Meta
uk_UA: Мета

en: Archives
uk_UA: Архіви

en: Recent Posts
uk_UA: Недавні записи

en: Featuring: %s
uk_UA: Вибране: %s

en: Featured Post
uk_UA: Вибраний запис

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
uk_UA: На жаль, нічого не відповідає вашому пошуковому запиту. Будь ласка, спробуйте ще раз із іншими ключовими словами.

en: Search Results for: %s
uk_UA: Результати пошуку за запитом: %s

en: Number of posts to show:
uk_UA: Кількість записів для показу:

en: Title:
uk_UA: Назва:

en: % <span class="reply">comments &rarr;</span>
uk_UA: <span class="reply">Коментарі(%) &rarr;</span>

en: 1 <span class="reply">comment &rarr;</span>
uk_UA: <span class="reply">Коментарі(1) &rarr;</span>

en: 0 <span class="reply">comments &rarr;</span>
uk_UA: <span class="reply">Коментарі(0) &rarr;</span>

en: Use this widget to list your recent Aside, Status, Quote, and Link posts
uk_UA: Використовуйте цей віджет для виводу останніх записів, форматованих як Примітка, Статус, Цитата, та Посиланя.

en: Layout
uk_UA: Розмітка

en: %s Theme Options
uk_UA: Параметри теми %s

en: Default color: %s
uk_UA: Стандартний колір: %s

en: Select a Color
uk_UA: Оберіть колір

en: One-column, no sidebar
uk_UA: Одна колонка, без бічної колонки

en: Content on right
uk_UA: Вміст справа

en: Content on left
uk_UA: Вміст зліва

en: Dark
uk_UA: Темний

en: Light
uk_UA: Світлий

en: Overview
uk_UA: Огляд

en: <a href="https://wordpress.org/support/" target="_blank">Support</a>
uk_UA: <a href="https://uk.wordpress.org/support/" target="_blank">Форуми підтримки</a>

en: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Theme_Options_Screen" target="_blank">Documentation on Theme Options</a>
uk_UA: <a href="https://codex.wordpress.org/Appearance_Theme_Options_Screen" target="_blank">Документація параметрів теми</a>

en: For more information:
uk_UA: Більше інформації:

en: Remember to click "Save Changes" to save any changes you have made to the theme options.
uk_UA: Пам'ятайте натиснути "Зберегти зміни", щоби зберегти зроблені вами зміни параметрів теми.

en: <strong>Default Layout</strong>: You can choose if you want your site&#8217;s default layout to have a sidebar on the left, the right, or not at all.
uk_UA: <strong>Розміщення за замовчанням</strong>: Ви можете обрати чи ви хочете, щоби розміщення вашого сайту за замовчанням включало бічну колонку зліва, справа, або без неї.

en: <strong>Link Color</strong>: You can choose the color used for text links on your site. You can enter the HTML color or hex code, or you can choose visually by clicking the "Select a Color" button to pick from a color wheel.
uk_UA: <strong>Колір посилань</strong>: Ви можете обрати колір текстових посилань на своєму сайті. Ви можете ввести колір HTML, hex код, або обрати візуально, натиснувши кнопку "Обреріть колір".

en: <strong>Color Scheme</strong>: You can choose a color palette of "Light" (light background with dark text) or "Dark" (dark background with light text) for your site.
uk_UA: <strong>Кольорова схема</strong>: Ви можете обрати "Світлу" (темний текст на світлому фоні) або "Темну" (світлий текст на темному фоні) палітру кольорів для свого сайту.

en: Some themes provide customization options that are grouped together on a Theme Options screen. If you change themes, options may change or disappear, as they are theme-specific. Your current theme, Twenty Eleven, provides the following Theme Options:
uk_UA: Деякі теми містять налаштування, згруповані в розділі "Параметри теми". При зміні теми ці параметри можуть змінитися чи зникнути, оскільки вони прив'язані до теми. Ваша поточна тема, Twenty Eleven, надає наступні параметри теми:

en: Theme Options
uk_UA: Параметри теми

en: Default Layout
uk_UA: Розміщення за замовчанням

en: Link Color
uk_UA: Колір посилань

en: Color Scheme
uk_UA: Кольорова схема

en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>
uk_UA: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Оприлюднено </span> <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> о <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> у <a href="%6$s" title="Повернутися до %7$s" rel="gallery">%8$s</a>

en: Next &rarr;
uk_UA: Наступне &rarr;

en: &larr; Previous
uk_UA: &larr; Попереднє

en: Image navigation
uk_UA: Навігація по зображеннях

en: Skip to secondary content
uk_UA: Перейти до другорядного вмісту

en: Skip to primary content
uk_UA: Перейти до основного вмісту

en: Main menu
uk_UA: Головне меню

en: Page %s
uk_UA: Сторінка %s

en: <span class="sep">Posted on </span><a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s">%4$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> by </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>
uk_UA: <span class="sep">Оприлюднено </span><a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%3$s">%4$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> автором </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a></span></span>

en: Reply <span>&darr;</span>
uk_UA: Відповісти <span>&darr;</span>

en: Your comment is awaiting moderation.
uk_UA: Ваш коментар очікує на модерацію.

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
uk_UA: %1$s о %2$s

en: %1$s on %2$s <span class="says">said:</span>
uk_UA: %1$s on %2$s <span class="says">коментує:</span>

en: Pingback:
uk_UA: Сповіщення:

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk_UA: Новіші записи <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
uk_UA: <span class="meta-nav">&larr;</span> Старіші записи

en: Post navigation
uk_UA: Навігація по записах

en: Footer Area Three
uk_UA: Третя область підвалу

en: Footer Area Two
uk_UA: Друга область підвалу

en: An optional widget area for your site footer
uk_UA: Додаткова область віджетів підвалу

en: Footer Area One
uk_UA: Перша область підвалу

en: The sidebar for the optional Showcase Template
uk_UA: Бічна колонка для необов'язкового шаблону Showcase

en: Showcase Sidebar
uk_UA: Бічна колонка Showcase

en: Main Sidebar
uk_UA: Головна бічна колонка

note: translators: header image description
en: Hanoi Plant
uk_UA: Ханойська рослина

note: translators: header image description
en: Willow
uk_UA: Верба

note: translators: header image description
en: Lanterns
uk_UA: Ліхтарі

note: translators: header image description
en: Chessboard
uk_UA: Шахівниця

note: translators: header image description
en: Pine Cone
uk_UA: Соснова шишка

note: translators: header image description
en: Trolley
uk_UA: Тролейбус

note: translators: header image description
en: Shore
uk_UA: Берег

note: translators: header image description
en: Wheel
uk_UA: Колесо

en: Primary Menu
uk_UA: Головне меню

en: Proudly powered by %s
uk_UA: Сайт працює на %s

en: Semantic Personal Publishing Platform
uk_UA: Семантична персональна платформа оприлюднення

en: Featured
uk_UA: Вибране

en: Status
uk_UA: Статус

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk_UA: Переглянути всі записи автора %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: This entry was posted by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
uk_UA: Цей запис оприлюднено автором <a href="%6$s">%5$s</a>. Додати до закладок <a href="%3$s" title="Постійне посилання на %4$s" rel="bookmark">постійне посилання</a>.

en: This entry was posted in %1$s by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
uk_UA: Цей запис оприлюднено в %1$s автором <a href="%6$s">%5$s</a>. Додати до закладок <a href="%3$s" title="Постійне посилання на %4$s" rel="bookmark">постійне посилання</a>.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s by <a href="%6$s">%5$s</a>. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
uk_UA: Цей запис оприлюднено в %1$s та позначено %2$s автором <a href="%6$s">%5$s</a>. Додати до закладок <a href="%3$s" title="Постійне посилання на %4$s" rel="bookmark">постійне посилання</a>.

en: Quote
uk_UA: Цитата

en: Link
uk_UA: Посилання

en: View all posts by %s
uk_UA: Переглянути всі записи автора %s

en: <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s">%3$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> by </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%4$s" title="%5$s" rel="author">%6$s</a></span></span>
uk_UA: <a href="%1$s" rel="bookmark"><time class="entry-date" datetime="%2$s">%3$s</time></a><span class="by-author"> <span class="sep"> від </span> <span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%4$s" title="%5$s" rel="author">%6$s</a></span></span>

en: Image
uk_UA: Зображення

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
uk_UA: <span class="%1$s">Позначено</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
uk_UA: <span class="%1$s">Оприлюднено в</span> %2$s

en: Permalink to %s
uk_UA: Постійне посилання на %s

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
uk_UA[0]: Ця галерея містить <a %1$s>%2$s фото</a>.
uk_UA[1]: Ця галерея містить <a %1$s>%2$s фото</a>.
uk_UA[2]: Ця галерея містить <a %1$s>%2$s фото</a>.

en: Gallery
uk_UA: Галерея

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
uk_UA: Цей запис оприлюднено в %1$s. Додати до закладок <a href="%3$s" title="Постійне посилання на %4$s" rel="bookmark">постійне посилання</a>.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
uk_UA: Цей запис оприлюднено в %1$s та позначено %2$s. Додати до закладок <a href="%3$s" title="Постійне посилання на %4$s" rel="bookmark">постійне посилання</a>.

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: <b>%</b> Replies
uk_UA: Відповідей: <b>%</b>

en: <b>1</b> Reply
uk_UA: <b>1</b> відповідь

en: Leave a reply
uk_UA: Залишити відповідь

en: Pages:
uk_UA: Сторінки:

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk_UA: Продовжити читання <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Reply
uk_UA: Відповіcти

en: Aside
uk_UA: Примітка

en: Comments are closed.
uk_UA: Коментарі закриті.

en: Newer Comments &rarr;
uk_UA: Новіші коментарі &rarr;

en: &larr; Older Comments
uk_UA: &larr; Старіші коментарі

en: Comment navigation
uk_UA: Навігація по коментарях

note: translators: %1$s: The number of comments. %2$s: The post title.
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
uk_UA[0]: %1$s коментар до &ldquo;%2$s&rdquo;
uk_UA[1]: %1$s коментарі до &ldquo;%2$s&rdquo;
uk_UA[2]: %1$s коментарів до &ldquo;%2$s&rdquo;

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
uk_UA: Цей запис захищено паролем. Введіть пароль для перегляду коментарів.

en: Category Archives: %s
uk_UA: Архіви категорії: %s

en: About %s
uk_UA: Про автора %s

en: Author Archives: %s
uk_UA: Архіви автора: %s

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
uk_UA: На жаль, не знайдено результатів для запитуваного архіву. Можливо пошук допоможе знайти пов'язаний запис.

en: Nothing Found
uk_UA: Нічого не знайдено

en: Blog Archives
uk_UA: Архіви блогу

en: Yearly Archives: %s
uk_UA: Річні архіви: %s

en: Monthly Archives: %s
uk_UA: Місячні архіви: %s

en: Daily Archives: %s
uk_UA: Денні архіви: %s

note: translators: %1$s: smilie
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
uk_UA: Спробуйте глянути в місячних архівах. %1$s

en: Most Used Categories
uk_UA: Найвикористовуваніші категорії

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching, or one of the links below, can help.
uk_UA: Потрібну інформацію не знайдено. Можливо, буде корисний пошук по сайту або наведені нижче посилання.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
uk_UA: Погана новина

note: Author URI of the theme
en: https://wordpress.org/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/

note: Author of the theme
en: the WordPress team
uk_UA: Команда WordPress

note: Theme URI of the theme
en: https://wordpress.org/themes/twentyeleven/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/themes/twentyeleven/
